Csoportkoordinátor gyártási területen

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
folyamatos

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Napi feladatok felosztása a munkatársak között
  • Segítségnyújtás minőségi illetve technológiai problémák megoldásában
  • Csomagolási előírások betartatása, és ellenőrzése
  • Csomagolási egységek szemrevételezéssel történő ellenőrzése, külalak vizsgálata
  • Sorozatos nem megfelelőség esetén a hiba jelzése, a javítás koordinálása
  • Nem megfelelő termékek elkülönítése, jelölése
  • Egyéni teljesítmények rögzítése
  • Új belépőknek a csomagolási munkafolyamatok betanítása

Megbízó

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről!

Filozófiájuk: „Önre figyelünk, hogy segíthessünk”

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Megfelelő számolási-olvasási készség
  • Empatikus, türelmes, emberközpontú hozzáállás
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • 3 műszak vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Évente nettó 200.000 Ft cafeteria
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kereseti lehetőség havi bruttó 250.000 Ft. alapbér
  • Délután 30, éjszaka 60% műszakpótlék
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. működés évtizedei alatt több ezer embernek biztosított törvényes bejelentetett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest