Nyugdíjas árufeltöltő

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Cegléd
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • termékek árainak kirakása
  • polcfeltöltési feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Megbízó

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Kereskedelem/Értékesítés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • precíz munkavégzés
  • középfokú végzettség
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig 06.00-22.00 közötti időszakban
  • heti 2-4 nap vállalása
  • hetente min. 9 órában történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1280 Ft/óra
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
  • hosszú távú munkalehetőség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. működés évtizedei alatt több ezer embernek biztosított törvényes bejelentetett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest