Nyugdíjas pénztáros (Ref.sz.: 31474)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Sárbogárd
A Tesco Global Áruházak Zrt. 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.
Feladat leírás
  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
Elvárás
  • precíz munkavégzés
  • középfokú végzettség
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig 6:00-22:00 közötti időszakban
  • hetente minimum 15-20 órában

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1280 Ft/óra
  • bruttó bér 18 óra után: 1461 Ft/óra
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
  • hosszú távú munkalehetőség
Előny
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.