Gépészmérnök (Ref.sz.: 30575)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Nyergesújfalu
Partnercégünk az ország egyik meghatárózó autóipari-és szénszálgyártó multinacionális vállalatának nyújt mérnöki szolgáltatásokat. Jelen esetben a Toray Kft. gyártósorának telepítését, üzemeltetését illetve karbantartását fogja végezni.
Feladat leírás
  • Elsősorban gépészeti projektek tervezése, ütemezése, irányítása
  • A gyártósorok telepítésénél való közreműködés
  • Termelési szalagok beüzemelése
  • Specifikációk alapján kiviteli tervek készítése (3D, 2D)
  • Villamos-, építész- és karbantartó mérnökökből álló projektcsapatokkal való együttműködés
  • Ártárgyalások és műszaki egyeztetések külső vállalkozókkal történő lebonyolítása
  • Költségkalkuláció és ütemtervkészítés
Elvárás
  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD program ismerete

Ami kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.