Elektronikus karbantartó műszerész (Ref.sz.: 29696)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest

Partnercégünk az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállalata számára keresünk karbantartókat, elektronikai műszerészeti feladatok ellátásra.

Feladat leírás
  • A termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépjavítási és karbantartási munkák ellátása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • Rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások (szerszám, alkatrész, idő igény felmérése)
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és jelzése a vezető részére
  • Kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése
Elvárás
  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Előny
  • PLC rendszerek általános ismerete
  • Alapszintű angolnyelv-tudás
  • Az SAP PM modul ismerete

Amit kínálunk

  • Mindenkori Magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Nemzetközi gyártási munkakörnyezet
  • Kiemelt cafeteria juttatási rendszer
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Versenyképes munkabér
  • Csapatban történő munkavégzés

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.