Csomagoló, gépkezelő - szálláslehetőséggel (Ref.sz.: 27621)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat gépkezelői és csomagolói munkakörökbe.
A munkahely a Budapest XVIII. kerület határában található. Vidéki jelentkezőknek a szállást és az utazást is segítünk megoldani!
Feladat leírás
Gépkezelőként a feladata lehet:
  • Gépbeállítás a megadott normák szerint
  • Műszaki és minőségellenőrzések
  • A folyamatokhoz tartozó minimális papírmunka
Csomagolóként a feladata lehet:
  • Legyártott termékek csomagolása
  • Dobozolás
  • Szállításra előkészítés
A feladatokra megtanítjuk, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!
Elvárás
  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő

Megszakítás nélküli munkarend: 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)

Gondoljon csak bele: Önnek 3 nap munka után 3 nap pihenő következik!

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem, magas pótlékokkal
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok, szálláslehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Ingyen kávé, barátságos közös helyiségek, zárható szekrények
Előny
  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség
Egyéb

Kérljük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívja a 06-70/452-3177-es vagy a 06-70/452-3196-os telefonszámok egyikét. Kollégáink visszahívják Önt!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.