Targoncavezető (Ref.sz.: 27729)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Nagykanizsai professzionális tisztítóberendezés gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat targoncavezető munkakörbe.

Az interjún mi is részt veszünk, hogy hozzásegítsük Önt a sikerhez.
Feladat leírás
  • Belső anyagmozgatás
  • Termelősorok anyagigényének kiszolgálása
  • Komissiózás
Elvárás
  • Vezetőüléses -és gyalogkíséretűtargonca vezetői engedély
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Scanner használata
Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Két műszakos munkarend
  • Bónusz
  • Kiemelt cafeteria és üzemanyag támogatás
  • Ingyenes edzőterem használat
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
Egyéb

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt a 06 70 510 4220 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.