Toborzási és munkaügyi asszisztenst (Ref.sz.: 27388)

HUMAN CENTRUM Kft.

Nagykanizsai partnercégünk fiatalos csapatába keresünk jó szervezőkészségű, közvetlen, nyitott kollégát toborzási és munkaügyi adminisztrációs feladatokra.
Feladat leírás
  • Önéletrajzok válogatása adott szempontrendszer szerint
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be-, és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Havi elszámolás elkészítése bérszámfejtéshez

A fenti feladatokra betanítunk!

Elvárás
  • Jó kapcsolatépítéssel és közvetlen kommunikációddal támogatod a toborzás sikerét.
  • A hatékony időbeosztás és a figyelemmegosztás nem okoz gondot.
  • Jó problémamegoldó, önálló személyiséged segít, hogy az előre nem tervezett fordulatokat jól kezeld.
Előny
  • Toborzási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk

  • Képességekhez és tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Regisztrálj személyes adataiddal egy perc alatt, töltsd fel az önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is vagy! Jelentkezésed során tüntesd fel bérigényed.

További jelentkezési és információ szerzési lehetőség a 0670/510-4220 telefonszámokon vagy [email protected] e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.