Toborzási és munkaügyi asszisztenst (Ref.sz.: 27388)

HUMAN CENTRUM Kft.

Nagykanizsai partnercégünk fiatalos csapatába keresünk jó szervezőkészségű, közvetlen, nyitott kollégát toborzási és munkaügyi adminisztrációs feladatokra.
Feladat leírás
  • Önéletrajzok válogatása adott szempontrendszer szerint
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be-, és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Havi elszámolás elkészítése bérszámfejtéshez

A fenti feladatokra betanítunk!

Elvárás
  • Jó kapcsolatépítéssel és közvetlen kommunikációddal támogatod a toborzás sikerét.
  • A hatékony időbeosztás és a figyelemmegosztás nem okoz gondot.
  • Jó problémamegoldó, önálló személyiséged segít, hogy az előre nem tervezett fordulatokat jól kezeld.
Előny
  • Toborzási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk

  • Képességekhez és tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Regisztrálj személyes adataiddal egy perc alatt, töltsd fel az önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is vagy! Jelentkezésed során tüntesd fel bérigényed.

További jelentkezési és információ szerzési lehetőség a 0670/510-4220 telefonszámokon vagy [email protected] e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.