Könyvelési asszisztens (Ref.sz.: 26872)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Az OTP Travel Kft. 1984-ben alakult, napjainkra a magyar idegenforgalom egyik vezető utazási irodájává vált. A társaság biztos tulajdonosi hátterét Magyarország egyik legtekintélyesebb bankja, az OTP Bank Nyrt. nyújtja.
Az OTP Travel három budapesti és hét vidéki irodájában nyújt teljes körű idegenforgalmi szolgáltatásokat, kiemelten szakosodva a hivatalos célú utaztatásra.
Feladat leírás
  • szállítói számlák rögzítése
  • szabadságolások esetén banki tételek könyvelése
  • egyéb ad hock feladatok
Elvárás
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, lelkes, agilis, siker és ügyfélorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Modern munkaállomás
  • Karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
Egyéb

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.