Kereskedelmi asszisztens/menedzser (Ref.sz.: 26852)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen

Egy 1990-ben alapított orvostechnikai területen tevékenykedő innovatív magyar vállalkozás részére keresünk kereskedelmi asszisztensi/menedzseri pozícióba új munkatársat. A cég PC alapú EKG-rendszerek és automatikus vérnyomásmérők tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt néhány évben emellett web-alapú és mobilalkalmazások fejlesztésével bővült a tevékenységi kör, a termékek minőségét és a felhasználók elégedettségét az ISO 13485 minőségbiztosítási rendszer garantálja.

Feladat leírás
  • Megrendelőkkel és beszállítókkal való napi kapcsolattartás e-mailen/telefonon
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
  • Ajánlatkérések és megrendelések nyomon követése és adminisztrálása
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Szállítmányozási és egyéb logisztikai részfeladatok ellátása
  • Értékesítési terület teljes körű adminisztratív támogatása
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi, ügyfélszolgálati és számlázási folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés.
  • Szóbeli és írásbeli segítségnyújtás magyar és angol nyelven a partnerek számára
  • Tenderfigyelés
  • A cég külföldi kiállításokon való képviselete
Elvárás
  • Közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív kommunikációs szint)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, lelkes, agilis, siker és ügyfélorientált személyiség
  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Informatikai rendszerek, eszközök és alkalmazások ismerete, jó számítógép-felhasználói készségek

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkakezdés
  • Modern munkaállomás
  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
Egyéb

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.