Fodrász munkatárs (Ref.sz.: 26827)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Ha szeretnél egy barátságos környezetben, folyamatosan bővülő vendégkörrel rendelkező, forgalmas helyen dolgozni, akkor nincs más dolgod küld el önéletrajzodat hozzánk.
Részmunkaidős és teljes munkaidős munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Feladat leírás
  • hajvágás, szárítás igényeknek megfelelően fizurák elkészítése
Elvárás
  • rugalmasság
  • udvariasság
Előny
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • törvényes bejelentett munkahely
  • fix fizetést + jutalékot
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség
  • albérleti hozzájárulás
Egyéb

További információ a 06 70 510 4220 telefonszámon vagy [email protected] e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: Fodrász

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.