Minőségbiztosítási vezető (Ref.sz.: 26768)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Partnerünk egy globális állat-egészségügyi vállalat, amely amellett kötelezte el magát, hogy egyre igényesebb módon támogassa ügyfeleit és vállalkozásukat. 60 éves tapasztalatukra támaszkodva nyújtanak kiváló minőségű gyógyszereket és vakcinákat. Minden nap azon dolgoznak, hogy az állattenyésztők és gondozók kihívásait a legmegfelelőbb módon megválaszolják, kezeljék.
Feladat leírás
  • Készletkezelés és tárolásának ellenőrzése
  • Készítmények piacra történő felszabadítása, folyamatainak riportálása
  • Ellenőrzi a beérkező gyógyszerek megfelelőségét a forgalomba hozatali engedéllyel és a felszabadítási valamint a minőségi bizonylattal
  • Együttműködik a törzskönyvezést végző munkatársakkal, összehangolja az információcserét és tevékenységeket, nyilvántartja az új és módosított forgalomba hozatali engedélyeket
  • Kérelmezi a készítmények alaki hibás engedélyét, ha szükséges
  • Követi a kitűzött minőségi célokat, igény szerint oktatást tart a raktár dolgozóinak a vállalat gyógyszereiről, raktározási követelményeiről
  • Rendszeres ellenőrzések végrehajtásával támogatja a GMS szervezetet, hogy a logisztikai szolgáltatás nyújtója megfeleljen mind a hatósagi mind pedig a minőségi követelményeknek egyaránt
  • Kezeli a minőségi panaszokat az érvényes SOP előírásnak megfelelően
Elvárás
  • Gyógyszerész vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Gyógyszergyártás technológia ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minőségbiztosításban való jártassággal, gyógyszeripari tapasztalattal
  • Jó együttműködési és vezetői készség

Amit nyújtunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria rendszer
Egyéb

Kérjük, a lenti rövid űrlapon adja meg adatait, majd töltse fel magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.