Értékesítő asszisztens (Ref.sz.: 26682)

HUMAN CENTRUM Kft.

Az internet forradalmának köszönhetően az online csomagküldés virágkorát éli. Erre remekül reagál nagy tapasztalatú logisztikai partnerünk, aki proaktív, innovatív megoldásaival ügyfelek ezreit szolgálja ki nemzetközi szinten. A fejlődés a változásokhoz való alkalmazkodásban rejlik. Ne maradjon le, éljen a változás adta lehetőségekkel, legyen csapatunk tagja Ön is.

Amit kínálunk

  • Bruttó 250.000 Ft feletti kezdő fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Éves teljesítménytől függő bónusz
  • Kiszámítható munkarend hosszútávon
  • Igényes irodai munkakörnyezet
Feladat leírás
  • Értékesítési munkatársak munkájának támogatása
  • Adatok elemzése, kimutatások, riportok készítése
  • Ajánlatok, trendek és szerződések kidolgozása
  • Aktív ügyfélmegkeresések és az ügyfélkör kiépítése, idulási dokumentáció kezelése
  • Marketing- és reklamációk támogatása
Elvárás
  • Tárgyalóképes német és jó angol nyelvismeret
  • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat
  • Kimagasló Excel használat (függvények, pivot táblák, diagrammok készítése)
  • Felelősségteljes, önálló munkavgzésre való alkalmasság

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 3321 telefonszámon vagy [email protected] e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.