Hegesztő (Ref.sz.: 26104)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Lovászi

Partnerünk az olaj- és gázipar, energia iparágban megszerzett 20 év tapasztalata és hírneve biztosíték lehet Önnek, hogy munkavállalóikra értékként tekintenek. Legyen csapatuk részese Ön is.

Feladat leírás
  • termékvezetékek
  • nyomástartó berendezések hegesztése
  • csővezeték technológia szerelése
Elvárás
  • szakmunkás vizsga
  • AWI kombinált minősítés
  • egészségügyi alkalmassági
  • kiküldetés vállalása
Előny
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil jövedelem,
  • kiegészítő juttatások (pl.cafeteria)
Egyéb

További információ a 06 70 452 9059 telefonszámon vagy [email protected] e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: hegesztő

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.