Minőségellenőr (Ref.sz.: 26085)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Kattintson IDE!

Feladat leírás
  • bejövő és kimenő alkatrészek ellenőrzése
  • gyártásindítási és gyártásközi mérések elvégzése
  • termelés felügyelete, vizuális, funkció és egyéb vizsgálatok végrehajtása
  • nem megfelelő termékek kezelése
  • operátorok folyamatos oktatása a minőségügyi követelményekről a hibakatalógusok alapján
  • válogatások szervezése
Elvárás
  • műszaki érzék, precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • középfokú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság
  • számítógépes felhasználói szintű ismeret
  • 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • nemzetközi gyártási munkakörnyezet, folyamatos továbbképzés
  • bruttó 213 000 Ft/hó összegű alapbér
  • havi 10% prémium, év végén további prémiumok
  • betanítást követően bruttó 312.000 Ft/év cafetéria
  • bejárás támogatása
  • hosszú távú, bejelentett munkaviszony1
Egyéb

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.