Összeszerelő, csomagoló munka (Ref.sz.: 26073)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa

Partnerünk már több mint 100 országban dobja piacra és értékesíti tisztítóberendezéseit. Hosszútávú munkát kínálunk kiemelt bérezéssel csomagoló, összeszerelő munkakörben, világszínvonalú munkakörnyezetben.

Feladat leírás
  • tisztítóberendezések összeszerelése
  • késztermékek tesztelése
  • pótalkatrész szerelése
  • csomagolás
Elvárás
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • két műszakos munkarend

Próbaidő, kiváló feltételekkel

  • Br. alapbér a próbaidő alatt 150.000 Ft
  • A betanulás első 4 hete alatt +40.000 Ft br. jutalmat fizetünk,
  • A 2. hónapban ezt megduplázzuk +80.000 Ft br jutalom!!
  • +30.000 Ft Cafeteria már a próba idő alatt is
  • A betanulás Szigetszentmiklóson történik: INGYEN szállás, étkezés, utazás is biztosított.

Amit kínálunk

  • Br. alapbér 3. hónaptól 160.000 Ft
  • +30% műszakpótlék +túlórapótlék 50% hétköznap+ 100% hétvégén
  • +havi minőség alapú bónusz (30.000-35.000 Ft / hó a 2. hónaptól)
  • +cafeteria 30.000 Ft/hó
  • +utazási támogatás
  • modern, tiszta munkakörnyezet
Előny
  • hasonló (összeszerelő) munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy [email protected] e-mail címen. Kérjük, jelentkezésekor "összeszerelő, csomagoló" munkakört nevezze meg, hogy minél gyorsabban felvehessük Önnel a kapcsolatot.

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.