Targoncavezető (Ref.sz.: 26072)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa

A vállalat alappillére, a hogy a világon a legjobb minőségű termékeket gyártsák és állítsák elő immár több mint 100 éve. Ma már több mint 100 országban dobja piacra és értékesíti termékeit.

Legyen tagja Ön is ennek az erős, nemzetközi vállalatnak.

Feladat leírás
  • belső anyagmozgatás
  • termelősorok anyagigényének kiszolgálása
  • komissiózás
Elvárás
  • vezetőüléses -és gyalogkíséretűtargonca vezetői engedély
Előny
  • tapasztalat
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • scanner használata

Amit kínálunk

  • két műszakos munkarend
  • havi minőség alapú bónusz
  • cafeteria és kiemelt üzemanyag támogatás
  • ingyenes edzőterem használat
  • stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • modern, tiszta munkakörnyezet
  • azonnali munkakezdési lehetőség
Egyéb

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.