Szervízmunkatárs (Ref.sz.: 25870)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Eger

Partnercégünk Közép-Európa egyik meghatározó kenőanyag szolgáltatatója. Egri telephelyére keresünk szervízmunkatársat.

Feladat leírás
  • Gyártó berendezések kenőanyagainak: utántöltése,mérései,cseréi, berendezések és tartályaik tisztítása
  • Szűrőberendezések üzemeltetése
  • Kenőanyag készletek figyelése, kezelése
  • Veszélyes és csomagolási hulladékok gyűjtése, tárolása (ADR)
  • Targonca használat
Elvárás
  • Minimum OKJ-s szakképesítés
  • Precíz, pontos munkavégzés
Előny
  • Műszaki végzettség
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • cafeteria juttatás
  • szakmai továbbképzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg vagy e-mailben a misalek.kata@humancentrum.hu címen "szervízmunkatárs-Eger" jeligével

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.