Raktáros (Ref.sz.: 25681)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest

Partnercégünk látásjavító eszközök forgalmazásával foglalkozik és a saját 22 fős csapatába keres kollégát raktárosi munkakörbe. A 11. kerület könnyen megközelíthető részén, családias környezetben, stabil bérezésért cserébe várjuk a jelentkezését. A cégnél minden héten valami finomsággal lepik meg a dolgozókat (joghurt, gyümölcs, üdítő, kávé, tea... stb.), ezen kívül csapatépítő események is megrendezésre kerülnek.

Feladat leírás
  • Áruösszekészítés
  • Komissiózás
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Elvárás
  • Középfokú végzettség
  • Csapatjátékosság
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.30-18.30 között napi 8 órában (8.30 vagy 10.30 kezdettel)

Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk

  • Stabil havibér
  • Cafetéria
  • Budapest-bérlet támogatás (100%-ban)
  • Csapatépítő események
  • "Heti finomságok"

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, keressen az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

vagy regisztráció útján a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.