Karbantartó technikus (Ref.sz.: 25490)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Dunavarsány, Pest megye

Budapest vonzáskörzetében található autóipari cég várja karbantartási projektek ellenőrzésére technikusok jelentkezését.

Feladat leírás
  • Karbantartási projektek helyszíni ellenőrzése
  • A gyártógépek és eszközök telepítésésének, áthelyezésének, módosításánának helyszíni ellenőrzése
  • Műszaki rajzok értelmezése és készítése
  • A cég ügyfeleivel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel
Elvárás
  • Középfokú vagy technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Túlóra kifizetés
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg vagy e-mailben a misalek.kata@humancentrum.hu  címen "karbantartási technikus" jeligével. Kérdés esetén keressen bizalommal az alábbi elérhetőségen: +3670 452 9045

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.