HR vezető (Ref.sz.: 25276)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Marcali, Marcali (Járás)
A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk tapasztalt HR vezető munkatársakat.
Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépkocsi, széles körű kafeteria juttatások, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések

Feladat leírás
  • A HR Osztály (7 fő) és a Vállalati Szakképző Tanműhely (2 fő) munkájának szakmai irányítása
  • Törvényi változások nyomonkövetése és adaptálása a különböző HR rendszerekre
  • Bérszámfejtéssel, havi zárással összefügő feladatok vezetői kontrollja, koordinálása
  • Személyügyi információs rendszer (HR szoftver) stabil működtetése
  • Kompetencia-elemzési rendszer kiépítése, működtetése
  • Képzési-fejlesztési stratégia, belső karriertervek
  • A HR rendszerek és tevékenységek irányítása, működtetése
Elvárás
  • Felsőfokú iskolai végzettség (HR szakirányú diploma)
  • Középszintű német vagy angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves HR területen szerzett és min. 2 éves vezetői szakmai tapasztalat
  • Alapos és naprakész munkajogi ismeretek; MS Office
  • Nyitott személyiség, határozott, magabiztos fellépés, önálló munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, magasfokú stressztűrő készség
Előny
  • Multinacionális termelő vállalati gyakorlat
  • Unit4 szoftver ismerete
Egyéb

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van!

További jelentkezési lehetőség [email protected] e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.