Fröccsöntő gépkezelő (Ref.sz.: 24640)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Eger
A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladat leírás
  • fémmegmunkáló gépek kezelése
  • a gyártó gép zavartalan működésének biztosítása
  • kiadott utasítások alapján a termelési tevékenység ellátása
  • betanított könnyű fizikai munka
Elvárás
  • befejezett 8 általános megléte
  • pontos precíz munkavégzés
  • utasítások betartása
  • több  műszakos munkarend vállalása
  • képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • monotonitás tűrése
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk
Munkaidő:
három műszak, folyamatos munkarendben történő munkavégzés
  • 06:00-14:00
  • 14:00-22:00
  • 22:00-06:00 óra között
Előny
  • középfokú végzettség
  • gépkezelői munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • juttatások: SZÉP kártya
  • 40% éjszakai műszakpótlék
  • hosszútávú munkalehetőség, minimum 1 évre szóló

Amennyiben számíthatunk Önre, várjuk jelentkezését, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehet meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezés, ha kitölti az oldalon kért adatokat!

Felmerülő kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal az eger@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.