Könyvelő (XI. kerület) akár nyugdíjasok részére is! (Ref.sz.: 24055)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület

XI. kerületi piacvezető flottaüzemeltető partnerünk részére keresünk könyvelőt, hosszú távra, kiemelt bérezéssel.

Feladat leírás
  • Bejövő számlák feldolgozása,
  • Banki könyvelések elvégzése,
  • Számlázási feladatok ellátása,
  • Tárgyi eszköz könyvelés,
  • Vevőkkel, szállítokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok,
  • Adatrögzítési feladatok
Elvárás
  • Felső- vagy középfokú végzettség (gazdasági, pénzügyi vagy számviteli szakon)
  • 1-2 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Vállaltirányítási- számlafeldolgozó, könyvelő rendszerek ismerete

Munkaidő: Hétfő-péntek között heti 5 nap vállalása napi 8 órában (40 óra/hét)

Előny
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Havi munkabér megegyezés szerint
  • Szakmai fejlődési lehetőséget magába foglaló pozíció
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Multinacionális, innovatív munkakörnyezet

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán. Munkatársaink pár napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.
További információ a 06/704523186-os telefonszámon vagy a czegledi.reka@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a facebookon is!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.