Csomagoló (Ref.sz.: 21463)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg miskolci partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal csomagolói munkakörbe.

Feladat leírás
  • Késztermékek csomagolása, dobozolása,
  • Készlet nyilvántartása,
  • Kiszállításra való előkészítés,
  • A termékek megszámlálása,
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
Elvárás
  • Alapfokú végzettség (8 általános),
  • Írási és számolási készség,
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség,
  • Monotonitás  képesség,
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Órabér alapú fizetés,
  • Cafetéria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjárat
  • Dolgozói kedvezmények városszerte

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő regisztráció útján.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.