Valutapénztáros - Győr (Ref.sz.: 21356)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Győr

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal győri, partnercégünk számára keresünk valutapénztárosokat az alábbi feltételekkel:

Feladat leírás
  • Pénzváltó üzemeltetése
  • Ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Adminisztratív munkák elvégzése
Elvárás
  • Valutapénztárosi bizonyítvány
  • Irodai szoftverek alapfokú ismerete
  • Heti 40 órás munkavégézés vállalása hétvégével
  • Győri, vagy Győr közeli lakhely
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
Előny
  • alapfokú nyelvvizsga egy idegen nyelvből
  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk

  • stabil hosszútávú munkavégzés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz feltöltésével, a  http://www.humancentrum.hu/regisztracio oldalon várjuk vagy a gyor@humancentrum.hu e-mail címre önéletrajzzal!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.