SAP BI tanácsadó (Ref.sz.: 21229)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XIII.
Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak. Ügyfeleink bővítéséhez és magas szintű kiszolgálásához keresünk új kollégát BI tanácsadó munkakörbe.

Feladat leírás
  • SAP Bl, BO tanácsadói feladatok ellátása
  • Ügyfelek rendszerében fellépő problémák megoldása
  • Új ügyfelek igényeinek specifikálása
  • Új ügyféligények megvalósítása
  • Bemutatók tartása
Elvárás
  • 4-5 év tapasztalat SAP Business Warehouse alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • 4-5 év tapasztalat SAP BusinessObjects alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének (írásban és szóban is)
  • BSC vagy MSC diploma
  • Önálló munkavégzés
Előny
  • külföldi illetve nagyvállalati környezetben szerzett SAP Üzleti Intelligencia rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ismeretek az SAP BusinessObjects 4.x termékcsalád eszközeinek használatában
  • ABAP programozói tapasztalat
  • SAP ERP ismeretek a jelentősebb üzleti területeken: Készletgazdálkodás / Gyártás / Értékesítés / Pénzügy / Kontrolling
  • SAP Lumira eszköz ismerete
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését hozzon létre felhasználói profilt egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a jelentkezes.n@humancentrum.hu címre.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.