Gépbeállító lakatos

HUBER Packaging Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Huber Packaging Kft.

fém csomagolóeszköz győri gyárába gépbeállító lakatost keresünk.

Feladatok:
• Szerszámcserék elvégzése
• Gépsorok folyamatos termelésének biztosítása
• Felmerülő hibák elhárítása

Elvárások:
• Középfokú géplakatos/gépszerelõ vagy hasonló végzettség
• Fémipari, ill. textilipari gépeken szerzett gyakorlat
• Jó problémamegoldó képesség

Gépszerelői vagy gépbeállítói gyakorlat előny.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk, az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tud jelentkezni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Német vállalat leányvállalataként műdökő nemzetközi hátterű cégünk, fém csomagolóanyagok gyártásával foglalkozunk.
25 éve a piac meghatározó szereplőjeként vagyunk jelen.
Fő termékeink festékesdobozok és egyéb fém dobozok, díszdobozok, alkatrészek.

A cég címe

Huber Packaging Kft.
Reptéri u. 2
9027 Győr

Kapcsolat