Targoncavezető

HUBER Packaging Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Huber Packaging Kft

raktári targoncás (1 műszak) ill. sorkiszolgáló targoncás (2 műszak)

munkakörbe keres kollégákat, érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal, OKJ-s bizonyítvánnyal.

Feladatok: árukiadás, áruátvétel, gyártósorok kiszolgálása.

Jelentkezni az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tud.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Német vállalat leányvállalataként műdökő nemzetközi hátterű cégünk, fém csomagolóanyagok gyártásával foglalkozunk.
25 éve a piac meghatározó szereplőjeként vagyunk jelen.
Fő termékeink festékesdobozok és egyéb fém dobozok, díszdobozok, alkatrészek.

A cég címe

Huber Packaging Kft.
Reptéri u. 2
9027 Győr