Termelési Supervisor

HSA Kft.

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• a termelési tervek nyomon követése,
• a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
• projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
• LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére,
• szabadság és túlóra tervezése,
• vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
• 70/30 % termelés/iroda.

Elvárások:
• főiskolai vagy egyetemi diploma,
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
• rendszerszemlélet,
• kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
• nyitott, kezdeményező és elkötelezett személyiség,
• felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Amit nyújtunk:
• versenyképes bérezés,
• széleskörű juttatási rendszer,
• bejárási támogatás,
• szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések,
• emberközpontú vállalati kultúra,
• igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
• jó munkahelyi légkör.

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kelet-Magyarország legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó cégcsoportja.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

HSA Kft.
Széchenyi u. 48.
4025 Debrecen

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HSA Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3863208  Megjelentetés dátuma: 2020.02.04.