Bérszámfejtő (Budapest VII.)

HSA Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Üzemen belül ukrán kollégák munkafeladatainak lefordítása
• Csoportvezető munkájának támogatása
• Faipari, egyszerű munkafeladatok elvégzése

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 315 4450-ás telefonszámon keresztül kérhető!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Kelet-Magyarország legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó cégcsoportja.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• Társalgási szintű ukrán és magyar nyelv tudás
• Megbízhatóság
• Nyugodt természet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

HSA Kft.
Széchenyi u. 48.
4025 Debrecen