Kisegítő reformpékségben

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XVI. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mindenmentes, reform pékáru készítésével, forgalmazásával foglalkozó partnerünk diák vagy nyugdíjas munkavállalót keres.

A pékség kicsi és barátságos, a feladatok a következők:
- segítség a csomagolásban
- segítség a sütésben

Ha nincs hasonló tapasztalatod, ne aggódj! Mindenre megtanítanak.

A munka 7:00-15:00 között zajlik, ebbe az idősávba keresünk munkatársakat. A munkavégzés előzetes megbeszélés alapján, heti beosztás szerint történik.

Helyszín: Budapest, XVI. kerület

Bérezés: netto 1000 Ft/óra

Ha érdekel a lehetőség jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a [email protected] e-mail címen.

Megbízó

Kiskereskedelem

Partnerünk egészséges, reform péksütemények készítésével, eladásával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bártfai Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3972757  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.