Köszörűs

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető teherautó és pótkocsi ipar számára gyártó és beszállító vállalata. Jelenleg is bővülő veszprémi üzemegységükbe keresünk KÖSZÖRŰS pozícióba szakembereket.

Egyéb béren kívüli juttatások

Határozatlan idejű szerződés
Versenyképes fizetés
Hosszú távú lehetőség
Munkába járási támogatás

Megbízó

Gépipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Fémipari alapképzettség előny (szerkezetlakatos, géplakatos, karosszérialakatos, csőszerelő)
Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
2 vagy 3 műszak vállalása
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Szabadság tér 5. 1. em.
8200 Veszprém
ID: 3971869  Megjelentetés dátuma: 2020.09.22.