Minőségellenőr

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozz Te is Győr egyik autóipari vállalatánál MINŐSÉGELLENŐRKÉNT!

Feladatok:
- autóipari termékek minőségének ellenőrzése (szín/kábel ellenőrzés) ,összeszerelése

Jelentkezz, ha:
- nem akadály a 3 műszak,
- jó a kézügyességed, látásod,
- bírod a monoton munkát,
- precíz vagy és pontos

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- juttatások: cafeteria, bónuszok, utazási költség térítése
- jó csapat és hangulat
- hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni lehet a [email protected] email címen vagy a "Jelentkezz most" gomb segítségével!
Érdeklődni lehet a 0630/581-8278 telefonszámon!

Megbízó

Gépipar

Autóipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád út 77/b
9022 Győr
ID: 3964364  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.