Call-centeres diákmunka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Call-centeres munkára várjuk diákok jelentkezését! Modern, letisztult környezet, a 13. kerületben. Több diák jelentkezését is várjuk, ha szeretnéd, hozhatod barátaid is, így együtt tudtok dolgozni!

Feladatok:
- megadott lista alapján hívások indítása
- kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: 9-17:00 óra között, hétköznap. Rugalmas munkavégzés!

Bérezés: netto 1000 Ft/óra kezdőbér

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a [email protected] e-mail címen.

Megbízó

Távközlés

Partnerünk az egyik legismertebb távközlési vállalat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3929180  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.