Elektromos tervező/programozó mérnök

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Kapott feladat vezérlésének komplex tervezése, programozása
- Egyedi célgépek, integrált gyártósorok, robotos cellák, elektromos tervezése, programozása
- Vezérlő program megírása
- Beüzemelésekben való részvétel
- Részvétel a helyszíni szerelésben és végátvételben
- Vezető elektromos tervezői/programozói feladatok elvégzése
- Műszerészek, villanyszerelők szakmai felügyelete

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes fizetés
- Változatos feladatok
- Önállóság és modern, kreatív környezet
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Hosszú távú lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

Megbízó

Egyéb területek

Automatizált berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozó veszprémi Partnercégünkhöz keresünk ELEKTROMOS TERVEZŐ/PROGRAMOZÓ MÉRNÖK munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
- Autóipari elektronikai, automatizálási tapasztalat
- Rugalmasság és fogékonyság, érdeklődés az új technológiák, ismeretek iránt
- Szakmai elhivatottság
- Önálló és csapatmunkában történő munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Szabadság tér 5. 1. em.
8200 Veszprém

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Horváth Mónika
Tel.: +36306902260
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3928527  Megjelentetés dátuma: 2020.06.24.