Promóter hétvégi munka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk hétvégi munkavégzésre PROMÓTER munkatársat keres!

Feladatok:

- TV készülékek bemutatása, ajánlása vásárlóknak

- Értékesítés aktív támogatása

Tapasztalat nem szükséges. Diákok és felnőtt munkavállalók jelentkezését egyaránt várjuk!

Elvárások:

- középfokú végzettség

- jó kommunikációs készség

- proaktív fellépés

- affinitás, érdeklődés az elektronikai eszközök iránt

Amit partnerünk kínál:

- munkával, tanulmányokkal összeegyeztethető munkaidő (péntek délutántól vasárnap estig, az üzlet nyitvatartási idejében, átlagosan heti 20 órában)

- versenyképes bérezés (nettó 1200 Ft/óra + bónusz az eladások után)

- hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Árkád Bevásárlóközpont vagy West End

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Partnerünk elektronikai eszközök gyártásával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bártfai Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3925092  Megjelentetés dátuma: 2020.08.04.