Szendvicskészítő munkatárs

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
1 500 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél ízletesebbnél ízletesebb szendvicseket készíteni? Szereted a vendéglátást? Szeretnél egy összetartó, vidám csapat tagja lenni? Szeretnél nap mint nap finom szendvicseket uzsonnázni? Akkor jelentkezz!

Astoriánál található partnerünk keres SZENDVICSKÉSZÍTŐ munkatársakat. Tapasztalat nem szükséges, a munkát betanítják!

Heti 5 nap munka, 2 nap pihenő. Hétvégi munkavégzés is előfordul! Napi 8 órás, heti 40 órás munkavégzés. Az étterem 0-24 órában nyitva van, ebben az idősávban kell 8 órát ledolgoznod, ahogy ráérsz.

Feladataid lesznek:

-szendvicsek és saláták készítése
- alapanyagok előkészítése
- vevők kiszolgálása

Amit munkádért partnerünk kínál:

- hosszú távú, bejelentett munka
- órabér: bruttó 1500 Ft/óra
- béren kívüli juttatások: étel, ital, borravaló
- munkába járási támogatás
- modern, klimatizált munkakörnyezet

Jelentkezni a "jelentkezem" gombra kattintva vagy önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Partnerünk saláták és szendvicsek készítésével és árusításával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3924956  Megjelentetés dátuma: 2020.07.27.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 500 Ft/óra