Mechanikai műszerész

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy hosszú távú, stabil munkahelyen dolgozni, ahol változatos feladatok várnak rád? Akkor ne habozz!

Kisfeszültségű berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk MECHANIKAI MŰSZERÉSZT keres.

Feladatok:

Mérések elvégzése
Kézi és gépi forgácsolás
Fúrás, összeillesztés, hőkezelés
Alkatrész összeszerelés, ellenőrzés
Hibamegállapítás, javítás, karbantartás
Hidraulikus és pneumatikus berendezések beállítása

Elvárások:

Megfelelő technológiai, méréstechnikai, minőségbiztosítási ismeret
Anyagismeret
Műszaki dokumentáció felhasználása, összeállítása
Kapcsolási és műszaki rajzok készítése
Műszerek mechanikus működésének és villamos biztonságának ellenőrzése
Képesség hidraulikus és pneumatikus vezérlések beállítására, ellenőrzésére, szerelésére,
Vizsgálati adatok kiértékelése
Kézi- és gépi fémmegmunkálás elvégzése
Munkavédelmi, tűzrendészeti és környezetvédelmi előírások betartása

Amit kínálunk:

Teljes munkaidő
Azonnali munkakezdés
Jó csapat, rugalmas munkahely
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil szakmai háttér
Álló, ülő, könnyű fizikai munka

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, valamint a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Partnerünk kisfeszültségű berendezések gyártásával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bártfai Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3922174  Megjelentetés dátuma: 2020.07.10.