Mobiltelefon szerelő

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mindened a telefonod? Órákat el tudnál tölteni a szerelésével? Esetleg imádtál gyerekként legoval játszani? Vagy szereted az apró darabokból álló puzzlekat? Akkor itt a helyed!

Partnerünk mobiltelefonok javításához keres tanulni vágyó munkatársakat.

Ha dolgoztál már hasonló munkakörben, annak örülünk. Ha nem, de szeretsz apró dolgokat szerelni, akkor is szívesen látunk, a munkát betanítják!

Szükséges képességek: pontosság, precizitás
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
érdeklődés a technika iránt

Nyugdíjas és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

A feladataid az alábbiak lesznek:

Hibák keresése, az alkatrészek cseréje és javítása
Az elvégzett feladatok rögzítése

Amit munkádért cserébe kínálunk:

Versenyképes bérezés
Bejárási támogatás (tömegközlekedéssel 100%, személygépkocsival 15 Ft/km)
Cafeteria- a próbaidő letelte után
1 műszakos munkavégzés, hétfőtől- péntekig
Fejlődési lehetőség
Egyéb szociális juttatások

A munkavégzés helye: Budaörs- jól megközelíthető helyen, tömegközlekedéssel Kelenföldtől pár percre.

Jelentkezni a "jelentkezem" gombra kattintva vagy önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Partnerünk mobiltelefonok javításával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bártfai Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3922135  Megjelentetés dátuma: 2020.07.30.