Mobiltelefon tesztelő

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mindened a telefonod? Szereted használni? Már attól jól érzed magad, ha mobil lehet a kezedben? Akkor ezt a munkát neked találták ki!

Mobiltelefonok szervizelésével foglalkozó partnerünk keres tesztelő munkatársakat.

Feladataid lesznek:

A megjavított telefonok ellenőrzése. Te fogod megnézni, hogy a szervizből hozzád került telefonok jól működnek-e.
A kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Te vagy az ideális jelentkező ha:

Felhasználói szinten értesz a számítástechnikai eszközökhöz.
Jól tűröd a monotonitást.

Ha dolgoztál már hasonló területen az előny, de nem elvárás, a munkát betanítják. Nyugdíjas és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amit partnerünk kínál:

Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Bejárási támogatás (100% tömegközlekedés, 15 Ft/km személygépkocsival)
Cafeteria- a próbaidő letelte után
hétfőtől péntekig tartó munkavégzés 1 műszakban
Képzések, fejlődési lehetőségek, szociális juttatások

Munkavégzés helye: Budaörs- jól megközelíthető helyen, tömegközlekedéssel Kelenföldről pár percre.

Jelentkezni a "jelentkezem" gombra kattintva vagy a [email protected] e-mail címen lehet.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Partnerünk mobiltelefonok szervizelésével foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3922123  Megjelentetés dátuma: 2020.07.10.