Telefonos ügyfélszolgálat diákmunka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolci telekommunikációs partnercégünkhöz keresünk diákokat, otthoni munkavégzéssel!
Hosszú távra keresünk diákokat! Fontos, hogy az iskolai tanulmányaid mellett is tudj munkát vállalni.

Feltétel:
- nappali tagozatos diák jogviszony
- heti minimum 30 óra vállalása
- rendelkezz saját számítógéppel/laptoppal, otthoni stabil internet kapcsolattal, mikrofonos fülhallgatóval, hogy tudj mivel dolgozni

Feladatok:
- kimenő hívások indítása számítógépről
- meglévő ügyfelek nyilatkoztatása
- ügyfelek válaszainak rögzítése a rendszerben ( kb 5-6 kérdést kell nekik feltenni)

Bér: bruttó 926 Ft/óra

Hétfőtől péntekig 8:00 és 19:00 között tudsz dolgozni, magadnak osztod be, hogy mikor tudod le a heti minimum 30 órádat, otthonról, kényelmesen :)

Küldd el az önéletrajzodat a [email protected] címre,
Tárgynak írd be, hogy telefonos ügyfélszolgálat.

Megbízó

Távközlés

Miskolci telekommunikációs partnercég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csege Vanda
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3914004  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.