Raktári adminisztrátor ( Győr – 2 műszak )

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, 9028 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

• Saját gyártású tételek, belföldről és külföldről beérkezett áru betárolása és bekönyvelése SAP-ban a kijelölt raktári zónákra
• Komissiózás a kijelölt költséghelyeken
• A raktári segédmunkások irányítása
• Készletek bevételezése, Készletellenőrzések és korrekciók
• Kiszállítandó tételek kigyűjtése, kikönyvelése és szükség esetén csomagolása
• Kapcsolattartás a vállalat valamennyi termelőegységével
• Darabszám ellenőrzése és tételek betárolása

Elvárás:

• Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
• Középfokú végzettség
• SAP ismerete (logisztikai modulok)

Amit kínálunk:

• 2 műszakos munkavégzés ( napi 8 óra )
• Kiszámítható, családbarát munkahely
• Tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely
• Összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Előny:

• Német nyelv ismerete

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát
Várjuk jelentkezését!

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Vasútmodellek és fémjátékok gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád út 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
Tel.: 06-30-976-94-43
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3908438  Megjelentetés dátuma: 2020.05.05.