Műszaki csoportvezető munkatársat keresünk győri partnercégünk számára minőségbiztosítási területre

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, 9028 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

- A gyártási területek műszaki támogatása, fejlesztése folyamat és termék oldalról
- Elektronikai és mechanikai hibák kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és bevezetése
- Reklamációk kezelése
- Termék-felszabadítási vizsgálatok elvégzése
- Területi minőségellenőrök, minőségbiztosítási technikusok munkájának felügyelete, koordinálása, támogatása
- Minőségbiztosítási dokumentumok készítése
- Kapcsolattartás az gyártási területekkel és az anyacéggel.

Alkalmazási feltételek:

- Minimum műszaki technikusi végzettség
(felsőfokú-, elektronikai-, mechatronikai-, vasútgépész képzettség előnyt jelent)
- Legalább 2-3 év termelési- vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
- Középfokú aktív német nyelvtudás szóban és írásban
- Méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
- A minőségirányítási szabványok ismerete
- Kiemelkedő hiba-elemző és probléma megoldó képesség
- MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
- Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, határozott, döntésképes alkat
- Műszaki affinitás
- Felelősségteljes munkavégzés
- Precizitás, kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, csapatszellem

Amit kínálunk:

- Karrierlehetőség
- Kiszámítható, családbarát munkahely
- Tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely
- Összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát!
Várjuk jelentkezését!

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Vasútmodellek és fémjátékok gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád út 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
Tel.: 06-30-976-94-43
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3908315  Megjelentetés dátuma: 2020.05.04.