Operátor - 3 műszak - Győr

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha jó a látásod és nem okoz gondot az apró alkatrészekkel való munkavégzés, jelentkezz!

Könnyű fizikai munkára keresünk munkatársakat győri partnercégünk számára!

Munkaidő: 3 műszak (8 órában)
- általában hétfőtől péntekig dolgoznak (esetenként lehet szombati munkavégzés)

Feladatok:
- alkatrészek kézi beültetése, termékek tesztelése, összeszerelés, kiszállításra felkészítés

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- műszakpótlék, cafeteria
- szabad hétvégék
- utazási költség térítése (helyi és helyközi bérlet is)
- előrelépési lehetőség

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektronikai berendezéseket gyártó cég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád út 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
Tel.: 06-30-976-94-43
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3870196  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.