Műszaki Menedzser Asszisztens

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyakornoki munka az LG-nél!

Jól beszélsz angolul, érdekelnek az izgalmas technológiai vívmányok ezen belül főként a mobiltelefonok?

Partnercégünk felvételt hirdet Mobil csapatába, MC (Mobile Communication)

Műszaki Menedzser Asszisztensnek!

Főbb feladatok és kihívások:
- Készülék tesztelés és lokalizáció
- Software és felhasználói kézikönyvek validálása
- User interface (UI) lokalizálás
- MC csapat technikai támogatása
- Legújabb technológiák tesztelése
- Kapcsolattartás partnerekkel (angol nyelven is)

Téged keresünk ha:
- Mindig is érdekeltek a technológiai vívmányok (különösen mobiltelefonok)
- Megbízhatóság, precizitás, logikus gondolkodásmód jellemez
- Csapatjátékos vagy
- Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
- Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Powerpoint, Access, Adobe)
- Otthon vagy a “kütyük” világában
- Rendelkezel aktív vagy passzívos nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal

Előnyt jelent:
- Sofware tesztelésben szerzett gyakorlat
- Mobiltelefonokkal végzett munka

Amit kínálunk:
-használhatod a legújabb mobiltelefonokat és a legújabb technológiákat
-folyamatos tanulás, szakmai fejlődés,
-jó hangulatú csapat
-juttatási csomag (br 1200 Ft-os órabér plusz bérlet támogatás)

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. Kerület (Lurdy ház közelében található irodaház)

Munkaidő:
Minimum 30 óra/hét-rugalmas munkaidő beosztásban, órarendedhez igazodva.

Jelentkezni önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet!

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Mobil és telekommunikációs eszközök gyártása, forgalmazása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3860724  Megjelentetés dátuma: 2020.03.05.