Raktári munka – fagyasztó részleg

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszer raktári dolgozó

Miskolci telephelyű, élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégákat, fagyasztó részlegbe, mirelit szétosztó munkakörbe.

Tapasztalt vagy pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Dolgozzon akár már egy hét múlva!

Feladatok:
- tételek összeállítása megrendelés alapján egy PDA eszköz segítségével
- a termékeket kézzel kell kiszedni a raktárból

Elvárások:
-alapfokú végzettség
-jó munkabírás, terhelhetőség
-hidegtűrés (védőruhában minuszban dolgoznak)

Előnyök:
-raktárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-hétfőtől–péntekig tartó munkahét
- két műszakos munkarend
- szabad hétvége!
- garantált bérminimum (210.600.-Ft)
- 20%-os pótlék a fagyasztóban eltöltött időre

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre! Tárgyba kérem írja bele, hogy "Raktári munka, fagyasztó részleg"

Megbízó

Nagykereskedelem

Élelmiszer nagykereskedelem, fagyasztó részleg.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3854354  Megjelentetés dátuma: 2020.01.22.