Raktáros, komissiózó munka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, az Inter Cars Hungária Kft szigetszentmiklósi modern, gépesített központi logisztikai egységébe Raktárosokat keresünk két műszakos vagy fix éjszakás munkarenddel
(Pályakezdők, megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!)

Raktáros
Főbb feladatok, munkák:
o beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése
o az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
o raktári rendfenntartásának biztosítása,
o leltározás
o érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása
o vonalkód olvasóval (PDA) történő munkavégzés
Az álláshoz tartozó elvárások:
o Kettő műszakos munkarend vállalása (délelőtt-délután)
o lehetőség van fix éjszakás munkarendben is elhelyezkedni!
o heti 40 óra
o precíz munkavégzés
o terhelhetőség
o dinamikus hozzáállás
Amit kínálunk:
o br 230.000 Ft alapbér, próbaidő után br 240.000 Ft, 6. hónap után br 250.000 Ft
o kizárólag bejelentett fizetés!
o munkába járás támogatás (céges ingyenes buszjáratok)
o elérhető teljesítmény alapú bónusz br 50.000 Ft/hó
o hosszútávú, biztos munkahely
nemzetközi, 24 órás balesetbiztosítás

Munkavégzés helyszíne: Szigetszentmiklós

Jelentkezni önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Autóipari beszállító

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3798245  Megjelentetés dátuma: 2020.03.16.