EHS koordinátor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Munkavédelmi tevékenység, környezetvédelmi, biztonságvédelmi, egészségvédelmi tevékenységek fejlesztése és ellátása, új rendszer kialakításában való részvétel
- A gépek biztonságtechnológiájának szigorú figyelembevételével ellenőrzések, karbantartások, felülvizsgálatok megszervezése, kockázatelemzések elkészítése
- A munkaterület, -tevékenység, ergonómiai program folyamatos ellenőrzése, biztonságának fejlesztése
- Kockázatértékelés, kockázatbecslés
- Munkaeszközök és új eszközök használatbavételének/üzembe helyezésének koordinációja, vonatkozó feladatok elvégzése
- EHS eljárás- és munkautasítások kidolgozása
- EHS dokumentációs és nyilvántartási rendszer felkövetése
- EHS oktatási anyagok kidolgozása, a munkavállalók számára munkavédelmi oktatások, továbbképzések megszervezése és megtartása
- ESH jogszabályok nyomon követése, jogszabályi megfelelőség biztosítása
- Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása
- Tűzvédelmi feladatok ellátása
- Kapcsolattartás a felügyeleti és ellenőrző szervekkel, hatóságokkal, közreműködés ellenőrzések kapcsán
- A környezetvédelmi eljárások kialakítása, fejlesztése, fenntartása
- Munkavédelmi dokumentáció kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízónk innovatív gyártástechnológiát képviselő és meghatározó fejlesztések irányában elkötelezett munkáltató, nagyszerű munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai képzéseket és versenyképes juttatásokat kínál.

Megbízó

Gépipar

Megbízónk több évtizede foglalkozik szereléstechnikával, automatizálással, egyedi célgépgyártással és célgép építéssel. A tevékenységük alapját nyugat-európai licencek megvásárlása után ergonómiai munkahelyek, szállítórendszerek, szerelő kisgépek, vibrációs adagolók, manipulátorok, sajtolók gyártási, forgalmazási joga képezte, melyeken túl jelenleg piacvezető építőelem gyártók képviseletét is ellátják kimagasló minőségű szervizszolgáltatással.

A műszaki tevékenységük folyamatos fejlesztésével összhangban a csapat leendő kollégája kiemelt szerepet fog betölteni a berendezések biztonságtechnikájának fókuszával, illetve a munkavédelmi és környezetvédelmi szabályoknak és előírásoknak való megfelelésben.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Munkavédelem, EHS

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

- Minimum középfokú munkavédelmi technikusi végzettség/középfokú környezetvédelmi végzettség
- Felsőfokú környezetvédelmi (Környezetmérnök) képzettség előnyt jelent
- Jogszabályok, szabványok naprakész ismerete
- EHS területen szerzett min. 3 év tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás
- Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek
- Önálló, strukturált személyiség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Szabadság tér 5. 1. em.
8200 Veszprém

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Horváth Mónika
Tel.: +36303940353
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3772662  Megjelentetés dátuma: 2020.03.09.