Projektvezető (berendezésgyártás)

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

100 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő Magyarországi partnerünk részére keresünk munkatársat, az alábbi munkakörben:

(Berendezésgyártásban jártas)
Projektvezető

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés
- Kiváló csapat és munkahelyi légkör
- Azonnali munkakezdés
- Stabil szakmai háttér
- Hosszú távú munkalehetőség

Feladatok:
- Szakági kivitelezési munkálatok folyamatos helyszíni irányítása, ellenőrzése, a megrendelővel való kapcsolattartás;
- Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
- Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés;
- A projektek gyártási folyamatának ellenőrzése;
- A projektek kivitelezésének eseti helyszíni ellenőrzése;
- A fenti feladatok teljes körű dokumentálása;
- A projekt költségkereteinek ellenőrzése;
- Riportok, beszámolók készítése;
- A kivitelezés minőségének és a technológiai követelményeknek az ellenőrzése.

Elvárások:
- Szakirányú végzetség
- Berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
- AutoCad program ismerete

Előny:
- Eplan szoftver használatában szerzett ismeret

Munkavégzés helye:
1101 Budapest, Kőbányai út

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

KAPCSOLÓ- ÉS KÉSZÜLÉKGYÁRTÓ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Huszár Patrik
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3687410  Megjelentetés dátuma: 2019.11.12.