Marketing asszisztens diákmunka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Marketing Asszisztens Diákmunka

Automatizálási beszállító partnerünk számára keresünk egy diákot, a cég kiemelkedő szerepet tölt be az autógyártás, elektronikai-, orvosi-, műanyagi- és orvosi iparhoz köthető gyártásban.

Az utóbbi időszak robbanásszerű fejlődése, valamint a magasabb szintű ügyfél elégedettség elérésének érdekében, a marketing vezető beosztottjaként keresünk egy részmunkaidős marketing gyakornokot.

Jelentkezésedet várjuk, ha...

- meg akarod ismerni milyen sokrétű lehet egy marketinges munkája ipari – kereskedelmi környezetben
- a világ egyik legdinamikusabban fejlődő iparágában akarsz dolgozni
- Magyarország iparát mozgató, és világszinten ikonikus termékeket gyártó gépekkel akarsz találkozni nap, mint nap, és megismerni “Hogyan készültek?”
- ha érdekel egy prémium kategóriás termékcsoport széleskörű marketing feladatainak
ellátása
- Egy igazi ajánlólevelet szeretnél tanulmányaid végén

MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Fő feladatok:

1. Rendezvények tervezésében, lebonyolításában való aktív részvétel
2. Vállalati- és belső kommunikáció támogatása
3. Tartalomgyártás segítése, médiapartnerekkel kapcsolattartás (online, print, outdoor), fordítások angolról magyarra
4. Beszállítókkal egyeztetések segítése
5. Projektekhez tartozó riportok, statisztikák, értékelések készítése
6. Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok naprakész elvégzése

Egy kis tapasztalatszerzés és rátermettség bizonyítása után izgalmasabb feladatok:

1. Imázsfilmforgatások támogatása
2. Gyárlátogatások & esettanulmány írás
3. Marketingstratégia tervezésének segítése
4. Közösségi média menedzsment
5. Ügyfélkapcsolat-kezelő rendszer (CRM) elemzése
6. Kiadvány és hirdetési oldal szerkesztés, szövegírás
7. Saját mini projektek megvalósítása menedzsmenti támogatással

Mit nyújtunk számodra:

 Br 1600 Ft-os fizetés
 Munkába járási támogatás (bérlet vagy benzinköltség)
 Rugalmas beosztás (heti 20-25 órában), hosszú távra
 Csapatépítőkön való részvétel
 Profi csapat, nagyszerű légkör
 Irodai laptop, telefon, saját asztal, modern irodai környezet
 Lehetőség szakmai gyakorlatra, szakdolgozatírásra, egyéni, kreatív projektek megvalósítására

Elvárások:
 Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok, nappali tagozaton
 2-3 napi munkavégzés hetente megbeszélés szerint (16-24 óra / hét)
 Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)

Helyszín: Törökbálint

Előnyt jelent: tartós fogyasztási cikkek, vagy műszaki termékek területén szerzett korábbi marketinges tapasztalat, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Salesforce CRM ismerete, jó írói véna, fotózási, videó készítési tapasztalat, jó prezentációs készség, jogosítvány és autó.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail cemen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Ipari szerszámgépek és robotok gyártása, forgalmazása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest